Csodálatos barlangvilág – 2018

Újabb országos díjátadón az „Ószőlősök”!

Jó néhány éve már, hogy pályamunkákat készítünk a Speleo Myotis Barlang-kutató Egyesület „Csodálatos barlangvilág” címmel meghirdetett országos rajzpályázatára az ószőlői rajzszakkörünkön. (oszoloirajzszakkor.xyz)Az elmúlt évben Katona Ramóna Tünde 5.a osztályos lánykánk első, az idén Zombor Botond 2.a osztályos tanulónk második helyezést ért el a saját korcsoportjában. Nyereményük a tárgyjutalmak mellett egy igazi overallos, fejlámpás, vezetett barlangtúra lehetősége saját maguk és egy kísérő felnőtt (szülő/tanár) részére.
A díjátadóra 2018. május 12-én került sor Budapesten, ahová meghívást ka-pott még Zombor Botondon kívül Székely Vanda, Tóth Barnabás, Árvai Dániel Endre 2.a osztályos, Molnár Mónika 3.b osztályos, Dobos Rubina Lara 4.a osztályos és Katona Ramóna Tünde 5.a osztályos tanulónk is, kiknek alkotásai kiállításra is kerültek, mert bekerültek az országos első negyven legszebb munka közé. Büszkék vagyunk rájuk!
Gratulálunk és további sok sikert kívánunk az ügyes kis rajzosainknak!

Mentés